piątek, 29 grudnia 2017

🍾🥂 47 🥂🍾

Ostatnio sama siebie złapałam na myśli, że może chciałabym się z kimś wspólnie zestarzeć...
Nie, że teraz i nie, że szurać kapciami... po prostu spokojnie być ze sobą, bez żadnego kombinowania.
Na szczęście to była tylko krótka chwila. Bo przecież....
Widać z wiekiem rozumu wcale nie przybywa!2 komentarze:

 1. E tam, a ja bym chciała... nie że zaraz papierki, urzędy i inne takie, bo i po co, ale tak razem, na spokojnie, ramie w ramie, żeby mieć do kogo gębę otworzyć, kiedy już Młode na swoim, a inni mają własne życie i czasem brak czasu na kontakty towarzyskie... tak żeby telewizor i jego gadanie nie musiały zastępować kiedyś drugiej osoby...

  Co do przenosin, to uciekłam na wordpressa, ale kurde, nie zaimportowało mi archiwum, przy czym, po prostu jest to błąd jakiś (mam do nich farta - do błędów, zawsze dostaję jakieś w promocji) i niestety utknęłam w mojej ignorancji dla języka angielskiego - gdyż nie umiem napisać do administratorów, że się zawiesiło, bo nie umiem i co poradzić.

  Na googloskim koncie jest podobno przyjaźnie, ale dla mnie oni za dużo danych chcą, choć jeśli masz pocztę na gmailu (a przecież masz to konto)... to już mają co chcieli w większości, więc tam możesz przenieść - też kilka z powodzeniem się przeniosło. No w sumie, sprawdź w swoim obecnym panelu do tego bloga, czy nie możesz mieć przypadkiem podpiętych 2 blogów o 2 różnych nazwach do jednego konta - zazwyczaj jest to możliwe :) ... masz wówczas jedno logowanie do 2 witryn i baczne oko możesz mieć na wszystko :) :) i na bieżąco, a jednocześnie, są to dwa niezależne twory, więc... nie ma potrzeby ogłaszać światu, że oba są Twoje jeśli tego nie będziesz chciała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki. muszę się tym zająć bo czas ucieka.

   Usuń